Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Ryty » 19 sty 2017, 16:34

Poduszka dla chłopaka to średnio, nie lepiej plecak, albo czapkę?
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11


Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: JulkaSzpulka » 07 lut 2017, 11:44

zależy jaka. Moja znajoma ostatnio kupiła mężowi jakąś na wypasie za ponad 300 zł. Taka się chyba nadaje;)
JulkaSzpulka
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:39

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: resmak » 08 lut 2017, 11:16

według mnie słaby pomysł
resmak
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 11:15

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: anli » 08 lut 2017, 14:41

Dlaczego? Jakaś ozdobna może być.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Lwiątko91 » 27 lut 2017, 12:11

Hmmm poduszka nie jest złym pomysłem, ale jeśli już idziemy tym tropem, to nie lepiej po prostu kupić pościel z kory, taką jak na przykład tu? Jest to praktyczny prezent i na pewno każdemu się przyda. Warto o tym pomyśleć.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: anli » 27 lut 2017, 22:04

Moim zdaniem to może być dość dobry pomysł. Chociaż bardziej dla kobiety niż dla mężczyzny.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: pawel_k19 » 07 sie 2018, 21:16

Myślę, że lepiej byłoby podarować wysokiej jakości pościel. Jestem pewny, że osoba, która ja otrzyma, ucieszy się z niej bardziej niż z poduszki... Szukając sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą wspomnianej pościeli, warto zajrzeć do https://www.bellastoria.pl/posciele - jestem pewny, że znajdziesz w niej pościel, która Ci się spodoba...
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Ryty » 29 sie 2018, 15:07

Poduszka z kocem, to już komplet będzie i prezent wydaje się konkretniejszy :) Kolorystyka związana z kanapą, na przykład takie koce lub pledy https://www.homebook.pl/produkty/koce-i-pledy, no i jak pomysł wam się podoba :)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Polya1982 » 29 sie 2018, 17:27

Powiem Ci szczerze, że poduszka nie jest chyba najlepszą formą prezentu, chyba że z zrobisz z niej coś personalizowanego, np. wyszyjesz jakiś napis czy coś w tym stylu. Nie mniej uważam, że plecak jest bezpieczniejszą opcją, albo jeszcze lepiej jakiś portfel. Wiele inspiracji możesz znaleźć w sklepach internetowych, np. tutaj https://preorder.pl/akcesoria-i-gadzety/portfele masz do wyboru ubrania, buty, portfele czy muzykę.
Polya1982
newbie
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 gru 2016, 21:24

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Adamila021 » 21 wrz 2018, 13:48

Hitem na pewno tego bym nie nazwała. Może taki prezent się przyda ale na pewno nie będzie skakał pod sufit gdy taki prezent dostanie. Może bardziej potraktujcie poduszkę jako dodatek do głównego prezentu? Jeżeli planujecie kupić coś dla małego chłopca to zajrzyjcie na https://nodik.pl/hulajnogi-c-159.html Ja tam już znalazłam genialny prezent na następne urodziny dla mojego synka. Planuje mu kupić jakąś już lepszą hulajnogę, taką z większymi kołami :)
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Karuzel32 » 28 gru 2018, 16:18

Ja sama sobie wybrałam w tym roku prezent od rodziców. Zażyczyłam sobie kontroler dj pod choinkę. Wolę sama wybrać prezent niż mają kupić coś nietrafionego i później ma leżeć czy trzeba oddawać w sklepie. Dzieckiem już nie jestem żeby wierzyć, że prezenty przynosi mikołaj ;)
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: meetyourmaker » 28 gru 2018, 23:41

Ciezko powiedziec.
meetyourmaker
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2018, 23:38

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Cytrynkaa » 18 sty 2019, 11:03

Według mnie poduszki są już bardzo oklepane, ale jeśli bardzo lubi spać to czemu nie :D Ja mojemu ostatnio kupiłam bardzo fajny zegar z wahadłem. One robią wrażenie!
Cytrynkaa
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2019, 10:25

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Loipeld » 17 kwie 2019, 15:30

Słuchajcie, a nie lepiej kupić cały komplet pościeli? Sama poduszka to moim zdaniem trochę mało, raczej nadaje się na jakiś dodatek. Zajrzyj na przykłąd tutaj https://elway.biz/39-posciel-3d-rozmiar-140x200 . W tym sklepie mają bardzo duży wybór ciekawych kompletów pościeli i na pewno wybierzesz u nich coś odpowiedniego
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: pieknyolek » 28 sie 2019, 11:13

Moim zdaniem to dość fajny pomysł. Ostatnio na stronie https://www.lamilani.pl/komplet-minky-kocyk-poduszka znalazłem taki fajny komplecik: https://www.lamilani.pl/pl/p/Komplet-Mi ... tatki/1137 Może ty tez powinnaś sprawdzić?
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: KarolinA43 » 16 paź 2019, 8:35

też polecam ten sklep elway już kupowałam, mają swoje punkty w kazdym miescie ale na stronie taniej, mozna tez kupic ich produkty na targu ale na stronie jest jakies 10zl taniej dlatego polecam
KarolinA43
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:00

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: ncartwright » 16 paź 2019, 12:18

Bardzo fajny pomysł, a może być jeszcze lepszy, jeśli będzie tam coś osobistego wydrukowane, albo napisane
Awatar użytkownika
ncartwright
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:03

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: coco2 » 29 paź 2019, 20:23

Zamiast poduszki to może coś bardziej praktycznego jak np portfel lub organizer na klucze? Ciekawe, oryginalne i na penwo unikatowe portfele znajdziesz u nich https://elephantwallet.pl maja całkiem szeroki wybór tego typu gadżetów.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: alessandro98 » 12 lis 2019, 14:29

Jeśli mowa o prezencie dla mężczyzny w podeszłym wieku to wydaje mi się, że warto zastanowić się nad oryginalnymi prezentami typu pudełko skórzane na zegarki itd. https://www.forhim.pl. Sama myślę o kupieniu takiego pudełka na 50 urodziny taty mojego chłopaka :)
Awatar użytkownika
alessandro98
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2019, 14:26

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: arno.kirlin » 12 lis 2019, 19:38

Ja raczej postawiłabym na szkło np. kieliszki czy szklanki do whisky. W sieci znajduje się wiele sklepów, w których bez problemu możesz kupić zestawy do whisky. Z takimi sklepami bez względu na budżet, jakim dysponujesz, możesz zainwestować w produkt, który sprawi Mu przyjemność.



____________________________
prezent dla faceta
Awatar użytkownika
arno.kirlin
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2019, 19:35

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: marcella.ruecker » 14 lis 2019, 12:52

Wydaje mi się, że już dawno przestało to być modne - poduszka ze zdjęciami...
Awatar użytkownika
marcella.ruecker
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:44


Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Kamboda » 03 sty 2020, 13:54

Wszystko zależy jaka poduszka i dla kogo. Wyobrażam sobie, że młodej mamie można śmiało kupić np. poduszkę do karmienia. Z pewnością nie wszystkie kobiety ich używają, ale często dobrze się sprawdzają. Poduszka może mieć różne funkcje - http://www.mlekomamy.pl/poduszka-do-karmienia/ Czasem może się nawet przydać tatusiowi. Najlepiej jednak kupić taką poduszkę na baby shower. Dobrze przydaje się jeszcze w okresie ciąży.
Kamboda
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2019, 9:49

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: tomeh » 09 sty 2020, 0:13

Poduszka fajna sprawa, wydaje mi się że jak jakaś ładna to całkiem synaptyczny prezent coś takiego
--------------------
Portal InfoMiasto.eu Rozmowy i Artykuły
tomeh
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:50

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: artur123 » 21 sty 2021, 20:37

Ja myślę że warto zakupić fajne poduszki relaksacyjne. Polecam te od firmy https://www.relaksacyjne.pl/ oni mają dostępne poduszki lniane i jedwabne. Bardzo fajne oferty i atrakcyjne ceny. Dodatkowo dostawa gratis.
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: status » 16 cze 2021, 12:03

od jakiegoś czasu interesują mnie hulajnogi elektryczne Wrocław
widziałam już ich kilka na drodze i zawsze zazdrośnie patrzę na osoby posiadające hulajnogi gdy ja czekam na przystanku autobusowym
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: JimKredo » 17 cze 2021, 10:31

Na pewno lepsza by była srebrna moneta. Tak to widzę. To jest coś wspanialego moim zdaniem!!
_____________________
przykładowa praca inżynierska - informatyka
Awatar użytkownika
JimKredo
junior fellow
 
Posty: 165
Rejestracja: 30 paź 2020, 10:25

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: darialux26263 » 28 paź 2021, 9:38

Mój chłopak dostał ode mnie taki voucher https://goldengift.pl/wszystkie-prezent ... -osob.html i był bardzo zadowolony :) Skorzystaliśmy razem i to były serio super chwile
darialux26263
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2021, 8:01

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: __melanholy__ » 14 lis 2021, 14:11

A może podpowiecie co można fajnego kupić na prezent dla chemika? Mam jednego chemika w rodzinie i chcę go zaskoczyć ciekawym, tematycznym podarkiem w te święta no i mam twardy orzech do zgryzienia co wybrać...
__melanholy__
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2021, 12:36

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: janusszeeek » 16 lis 2021, 8:48

Ciekawym prezentem na Walentynki mogą być kupony walentynkowe Znajdziesz w nich kupon na obiad w restauracji ale również kupon na szybki numerek. Takie kupony z pewnością ukochanemu spodobają się. Szczerze polecam!!
janusszeeek
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 20 paź 2021, 8:32

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: anli » 16 lis 2021, 12:55

Myślę, że to zdecydowanie lepszy pomysł na prezent niż poduszka.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37


Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 22:04

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości